Kilka kart telewizyjnych i zgrywanie z kilku kanałów jednocześnie pod Ubuntu...

Tylko tematy nie mieszczące się powyżej.
grabarz186linux
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 10
Rejestracja: 03 lut 2012, 21:52
Wersja Ubuntu: 11.10
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

Kilka kart telewizyjnych i zgrywanie z kilku kanałów jednocześnie pod Ubuntu...

Post autor: grabarz186linux »

Kolejne pytanie dotyczące tv na komputerze czy dałoby rade powiedzmy zrobić coś takiego pod Ubuntu: 4 karty telewizyjne lub 4 karty cyfrowe do odbioru cyfrowej tv i czy dałoby rade jednocześnie odtwarzać i nagrywać na kompa z 4 kart tv do których jest podpiętych powiedzmy 4 anteny,albo 4 tunery sat???? Dałby rade pociągnąć jednocześnie 4 kanały jakiś program na Ubuntu????? Bo cholernie nurtuje mnie czy taka możliwość jest do zrobienia pod Linuxem........
Awatar użytkownika
Stirlitz
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 122
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:51
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 11.10
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Kilka kart telewizyjnych i zgrywanie z kilku kanałów jednocześnie pod Ubuntu...

Post autor: Stirlitz »

http://www.recreo.info/index.php?k1,tunery-pc te karty doskonale działają z linuksami, np TBS6984 posiada cztery głowice.
grabarz186linux
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 10
Rejestracja: 03 lut 2012, 21:52
Wersja Ubuntu: 11.10
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

Re: Kilka kart telewizyjnych i zgrywanie z kilku kanałów jednocześnie pod Ubuntu...

Post autor: grabarz186linux »

Dzięki za info dobrze wiedzieć,że takie coś istnieje powiem tak zszokowało mnie normalnie jak zobaczyłem jakie to ma możliwości,normalnie cudo........
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość