Brasero - każdorazowy błąd po nagraniu płyty. Ubuntu 10.10 64 bit. Błąd wysunięcia.

Grafika, film, dźwięk.
Awatar użytkownika
linuxozaurus
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2154
Rejestracja: 02 lis 2010, 22:45
Płeć: Kobieta
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Brasero - każdorazowy błąd po nagraniu płyty. Ubuntu 10.10 64 bit. Błąd wysunięcia.

Post autor: linuxozaurus »

co do brasero powiem tak nie miałam praktycznie przypadków źle nagranych płyt przez ten program ale problem wysuwania płyty cd/dvd jest od ostatniego wydania ubuntu.

A co do K3B to mój ulubiony program z tej kategorii. (kiedyś w czasach mandrake 9.2 K3b rozwalił mi nagrywarkę (błąd związany z cdcrao
Ostatnio zmieniony 20 paź 2011, 12:12 przez linuxozaurus, łącznie zmieniany 1 raz.
witam
Linuxozaurus
Santo Subito Ioannes Paulus II "wolne oprogramowanie dla wolnych ludzi"
Lenowo IdeaPad L340 17API z Windows 11 Windows Dual Boot Linux Mint Cinamon in secure boot end user mode.

🇺🇦Sława Ukrajini!🇺🇦
Awatar użytkownika
SirLancelot
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 218
Rejestracja: 03 maja 2007, 10:53
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 13.10
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86
Kontakt:

Re: Brasero - każdorazowy błąd po nagraniu płyty. Ubuntu 10.10 64 bit. Błąd wysunięcia.

Post autor: SirLancelot »

Mi nie dość że nie wysuwa płyt po nagraniu to jeszcze nie zrobię obrazu przed nagraniem tylko nagram w locie to mogę płytę wywalić do kosza od razu. W Ubuntu takiej płyty w ogóle ie widzi a pod Windą ma ona 0 zajętego i 0 wolnego miejsca. Mówię o tym z perspektywy Ubuntu zaktualizowanego do 11.10 niestety. Liczyłem że wreszcie naprawią ten program ale widze że muszę poszukac innego bo za dużo płyt ląduję w koszu jak się zapomnę i nie nagram obrazu najpierw.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka, filmy, zdjęcia, grafika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości