Neverwinter Nights Diamentowa Edycja

Gry, które działają natywnie na Linuksie.
Awatar użytkownika
SIARCZAN
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2012, 21:40
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 11.10
Architektura: x86_64

Re: Neverwinter Nights Diamentowa Edycja

Post autor: SIARCZAN »

Mam problem chcę odpalić dm klient problem polega na tym, że nie mogę znaleźć żadnego źródła które by mi w tym pomogło.
Mam patcha 1,69 pl HOTU po wpisaniu w konsoli ./dmclient wyświetla się: Nie ma takiego pliku ani katalogu Wszelkie poradniki lub pomoce jakie znajduje w google odsyłają do strony Bioware... i tu jest problem serwery host-ujące stare gry i informacje do nich są martwe nic nie działa i ich nie ma. Nie mogę odpalić NWN toolset przez wine (po prostu nie wyświetla się moduł mimo ze małe moduły się odpalały wcześniej teraz jakoś nie WINE zawiesza sie w trakcie otwierania) A zastępcze toolsety też nie chcą zadziałać... Stronka do instalatora bardzo pomocna ale niestety już tylko 1 mirror działa a to bardzo niedobrze że na 5 to tylko 1 działa... Używam Ubuntu 11.10. Ma ktoś pomysł jak uruchomić tryb DM ? Lub czy jest jakiś Toolset do NWN ?

-- 2 kwi 2012, o 23:16 --

Problem z klientem MG jest tak banalny że aż głowa boli. Okazuje się że w polskiej wersji odpala się go ./nw_dm zamiast jak w angielskiej ./dmclient
działa pięknie i no problem. Przydałby się ktoś inteligentniejszy co by nauczył mnie odpalać Neveredit.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Linuksowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości