network-manager-vpnc, kvpnc

Instalacja i konfiguracja oprogramowania sieciowego.
Awatar użytkownika
pkleszcz
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 11
Rejestracja: 22 sie 2007, 14:24
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Fluxbox
Architektura: x86
Kontakt:

network-manager-vpnc, kvpnc

Post autor: pkleszcz »

Mam problem z klientem vpnc Cisco i network-managerem. po zainstalowaniu network-manager-vpnc nie moge polczyc sie do vpn'a network-manager znika z paska???
problem jest rowniez z kvpnc w ktorym juz stworzenie uzytkowika powoduje blad i wyjscie z programu. Samo polaczenie nie jest problemem chodzi raczej o to by dzialalo z poziomu network-managera. Dziwna sprawa obydwaj klienci do vpnc wywalaja sie ????
Nie mialem takich problemow pod Suse 10.2 ale tam byl knetwork-manager - choc to chyba w ogole nie powinno odgrywac roli.

W googlach widzialem tylko rozpoczete posty z podobnym problemem ale nikt nie odpowiedzial.

PS dzialam za proxy czy to moze miec wplyw????
arkadion
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2007, 11:43

Post autor: arkadion »

Zainstaluj kvpnc z ubuntu 6.06 albo 6.10 i wszystko powinno ruszyć. W tym z 7.04 są jakieś błędy.
Awatar użytkownika
pemo
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 13
Rejestracja: 04 lip 2008, 22:50
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.10
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Kontakt:

Odp: network-manager-vpnc, kvpnc

Post autor: pemo »

arkadion pisze:Zainstaluj kvpnc z ubuntu 6.06 albo 6.10 i wszystko powinno ruszyć. W tym z 7.04 są jakieś błędy.
W jaki sposób można to wykonać?
Wyszukałem w internecie starszą wersię programu odinstalowałem wersię bierzącą i zainstalowałem starszą. Lecz problem pozostał. Może coś żle robię?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sieci, serwery, Internet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości