Wine ,Gry po uruchomieniu zaczynaja zyc wlasnym zyciem

Gry, do uruchomienia których potrzebne są programy typu Wine/Cedega/CrossOver albo jakieś emulatory.
rolf82
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2015, 11:43
Wersja Ubuntu: 14.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

Wine ,Gry po uruchomieniu zaczynaja zyc wlasnym zyciem

Post autor: rolf82 »

moja przygoda z Ubuntu zaczela sie niedawno przyznam ze nie jest jakis wybitnie trudny do ogarniecia lecz na jeden problem nie mam pomyslow po uruchomieniu obojetnie jakiej gry przez emulator po 10-15 min postac lub pojazd porusza sie niezaleznie ode mnie ja wiem ze gry pzez emulatory nie beda dzialac w 100% dobrze ale moze ktos wie jak sobie z tym poradzic :?: :(
Awatar użytkownika
igotit4free
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 6453
Rejestracja: 29 paź 2008, 22:51
Płeć: Mężczyzna
Architektura: x86_64
Lokalizacja: KRK

Re: Wine ,Gry po uruchomieniu zaczynaja zyc wlasnym zyciem

Post autor: igotit4free »

Zmień temat na treściwy. Odnieś się do konkretnej gry/gier, bo chyba nie sądzisz że wszystkie konfiguruje się tak samo?
Podaj konfigurację komputera, przecież ona ma podstawowe znaczenie dla sprawy...
Podaj wersje Wine.
Pisz po polsku.
Zmień tytuł tematu tak, aby w sposób możliwie precyzyjny przedstawiał sedno sprawy, w której piszesz. Miej na uwadze również zgodność z REGULAMINEM
Tytuł tematu zmienisz edytując pierwszy post
W razie wątpliwości/zastrzeżeń odnośnie powyższej informacji skontaktuj się z moderatorem, który ją wstawił.

Opis problemu jest niewystarczający bądź sens istnienia tematu jest znikomy
W razie wątpliwości/zastrzeżeń odnośnie powyższej informacji skontaktuj się z moderatorem, który ją wstawił.
Windows 10 @ GA-P67A-D3-B3, i3-2100 3.10GHz, 8GB RAM, Gigabyte HD6850 1GB RAM
Android 7.0 @ Motorola Moto G4+
ODPOWIEDZ

Wróć do „Z innych systemów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości