Steam - dwa konta, jedna gra.

Gry, które działają natywnie na Linuksie.
Awatar użytkownika
phyrz
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 54
Rejestracja: 24 kwie 2007, 16:33
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Puławy

Steam - dwa konta, jedna gra.

Post autor: phyrz »

Tak jak w temacie, posiadamy z bratem na jednej partycji home dwa konta, moje i jego, brat ściągną Steam'a i zainstalował CSS. Wszystko ładnie pięknie, lecz gdy przeloguję się na moje konto, odpalę to samo konto na Steamie, program chcę ściągać jeszcze raz Sourca, jak zmusić go aby korzystał z katalogu do którego brat wcześniej ściągnął grę? pzdr :pt36:
patryk1011
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 5
Rejestracja: 03 cze 2011, 12:22
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Fluxbox
Architektura: x86

Re: Steam - dwa konta, jedna gra.

Post autor: patryk1011 »

w steam jest tak że 1 konto 1 klucz i jeśli brat aktywował css u siebie, to tylko na jego koncie możesz pograć, jeśli ty też chcesz mieć css kup kolejny klucz i możesz grać, chyba że już masz klucz to musisz przekopiować pliki, bo być może są w 2 innych lokalizacjach ;)
Tripix
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 218
Rejestracja: 12 wrz 2008, 06:40
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 13.10
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Steam - dwa konta, jedna gra.

Post autor: Tripix »

patryk1011 pisze:w steam jest tak że 1 konto 1 klucz i jeśli brat aktywował css u siebie, to tylko na jego koncie możesz pograć, jeśli ty też chcesz mieć css kup kolejny klucz i możesz grać, chyba że już masz klucz to musisz przekopiować pliki, bo być może są w 2 innych lokalizacjach ;)
Lepiej zrobić dowiązanie :). (o ile profile nie są prywatne)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Linuksowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość