Wammu, wysyłanie kontaktów do telefonu.

Przenośne komputery i problemy z nimi związane
Mahone
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 8
Rejestracja: 19 lut 2008, 16:22
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Wammu, wysyłanie kontaktów do telefonu.

Post autor: Mahone »

Witam, używam powyższego programu do komunikacji z telefonem noki poprzez niebieski ząb, ostatnimi czasy z telefonu zniknęły mi wszystkie kontakty ale na szczęście mam kopie zrobioną w w/w programie lecz niestety nie potrafię przesłać tej kopi kontaktów (masowo) do telefonu, odbiór jest możliwy i dodawanie pojedynczych kontaktów wpisywanych z tzw. palca również.
Czy brakuje mi może jakiejś biblioteki, czy raczej w tym programie nie jest to możliwe ?
Awatar użytkownika
castor_troy
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 365
Rejestracja: 07 sty 2008, 20:51
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 14.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64
Lokalizacja: ok. Bielska-Białej

Odp: Wammu, wysyłanie kontaktów do telefonu.

Post autor: castor_troy »

Czy twoja nokia jest w stanie przyjąć więcej niż jeden kontakt od jakiegokolwiek urządzenia?
Moja, pomimo wysłania wielu, zapisuje tylko jeden (bez znaczenia, czy to z telefonu, czy komputera).
Mahone
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 8
Rejestracja: 19 lut 2008, 16:22
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Odp: Wammu, wysyłanie kontaktów do telefonu.

Post autor: Mahone »

Czy może tego nie wiem,
ale skoro można był zrobić kopię wszystkich kontaktów/numerów w wammu i zapisać to na komputerze (kopia wszystkich danych),
to i zapewne można wgrać z powrotem do telefonu otwartą kopię kontaktów w wammu (tak mi podpowiada logika)
tylko z tą różnicą że u mnie nie idzie a może w ogóle nie idzie w tym programie ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Laptopy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości