Megavideo. Juz mam dość

Grafika, film, dźwięk.
tmk752
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 7
Rejestracja: 20 cze 2009, 19:56
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 8.04
Środowisko graficzne: GNOME

Megavideo. Juz mam dość

Post autor: tmk752 »

Witam mialem Ubuntu 8.04 filmy na fullscreen megavideo chodzily zaktualizowalem do 9.04 cieły sie tak ze szok. no napewno nie da sie ogladnac. To samo filmy w zwyklych odtwarzaczach na fullscreen widac bylo klatkowanie. Odinstalowalem kodeki zainstalowalem ponownie. Coś sam probowalem wkoncu okazalo sie ze dzialal mi tylko odtwarzacz VLC reszta przy pliku video od razu sie wylaczala. Pomyslalem sobie ze juz nie bede probowal tylko zaczne zabawe z ubuntu od nowa. Zainstalowalem ponownie 8.04 sformatowalem partycje "/" HURA działa dzierży wszystko jak ta lala :oops: sciagnalem aktualizacje do ósemki bach :sad::sad::sad::sad: wszystko tnie.

POMÓŻCIE BLAGAM

komp
Intel celeron 2,5 Ghz
512 mb ram
karta graficzna 64 mb
Konrad012012
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 18
Rejestracja: 24 mar 2009, 17:20
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Fluxbox

Odp: Megavideo. Juz mam dość

Post autor: Konrad012012 »

Jaka karta graficzna :?:
tmk752
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 7
Rejestracja: 20 cze 2009, 19:56
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 8.04
Środowisko graficzne: GNOME

Odp: Megavideo. Juz mam dość

Post autor: tmk752 »

zintegrowaną... no ale dzialalo jakbyl czysciutki system
Awatar użytkownika
Singel
Wygnańcy
Posty: 180
Rejestracja: 06 lis 2007, 16:07
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 9.04
Środowisko graficzne: GNOME

Odp: Megavideo. Juz mam dość

Post autor: Singel »

U mnie smiga bez problemu.Po pierwsze wałkowane było już kupę razy,że nie opałaca się upgradować systemu,bez porządnej znajomci Linuksa.Po drugie 8.04 chodi domyslnie na systemie plków Ext3 a 9.04 na Ext4 i przez to m.in.jest szybszy.Jak uż nie chcesz kasować danych z partycji home,to zamntuj sobie tylko partycję home bez formatwania.U mnie cała instalacja trwa 15 minut i konfiguracja do postaci podstawowej około pół godziny.Nie szkoda ci czasu i nerwów?
Intel 2 Core E8400 3.6G,RAM 4G Reaper 1000MHz,Gigabyte P-35,Galaxy 8600GTS,Segeate 320 G.Windows Vista,Ubuntu 8.10,Ubuntu 9.04,Windows 7
tmk752
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 7
Rejestracja: 20 cze 2009, 19:56
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 8.04
Środowisko graficzne: GNOME

Odp: Megavideo. Juz mam dość

Post autor: tmk752 »

Ale nie upgradowalem juz wersji ubuntu zostalem przy 8.04. Heh tylko te automatyczne aktualizacje wgrałem. I juz sie posypalo. Wlasnie szkoda mi bylo nerwow dlatego zrobilem formata. ale nie ma na to rady? Tylko ja mam problem z filmikami flv na fullscreenie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka, filmy, zdjęcia, grafika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości