audacious się wiesza podczas przejścia z pliku do pliku [solved]

Grafika, film, dźwięk.
Awatar użytkownika
desant87
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 112
Rejestracja: 09 lip 2008, 19:37
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

audacious się wiesza podczas przejścia z pliku do pliku [solved]

Post autor: desant87 »

Witam mam kłopot z audaciousem, podczas odtwarzania muzy gdy skończy się utwór odtwarzacz przechodząc do kolejnego nagrania na liście się wiesza, problem tylko z plikami mp3, nie dotyczy on WMA:pt36:. jakie dane podać i skąd abyście mogli stwierdzić w czym kłopot?
Wciąż się uczę, czasem jest ciężko, ale nie odpuszczę bo jest mi lepiej niż na windowsie :)
frytek
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 330
Rejestracja: 06 sty 2006, 00:03
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Kontakt:

Odp: audacious się wiesza podczas przejścia z pliku do pliku

Post autor: frytek »

hehe, odpowiedziałem ci na inny post, a tu widzę, że jednak masz problemy z audacious-em. może zmień wtyczkę wyjścia?

... ale przynajmniej w audacious masz plugin do scrobblowania w lastfm (w ten sposób nawiązuję do trzeciego twojego wątku...)
Awatar użytkownika
desant87
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 112
Rejestracja: 09 lip 2008, 19:37
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

Odp: audacious się wiesza podczas przejścia z pliku do pliku

Post autor: desant87 »

Mam oba odtwarzacze, bo już nie wiedziałem co zrobić więc doinstalowałem drugiego.

Pobawiłem się wtyczkami, ale znowu muszę powiedzieć; "wszystko by było dobrze gdyby", no i właśnie; gdyby equalizer ciągle działał, a działa tylko na plikach mp3, a na WMA nie... Zauważyłem także że regulacja głośności na plikach mp3 nie działa, a na WMA tak.

Tak, wszystko podziałało jak wyżej napisałem do restartu kompa, znowu jest to samo :/ już mi nerwy puszczają :/
krzychu@krzychu-desktop:~$ audacious
/home/krzychu/.themes/XNTricity/gtk-2.0/gtkrc:63: Murrine configuration option "hilight_ratio" will be deprecated in future releases. Please update this theme to get rid of this warning.
/home/krzychu/.themes/XNTricity/gtk-2.0/Menubar/gtkrc:50: Murrine configuration option "hilight_ratio" will be deprecated in future releases. Please update this theme to get rid of this warning.
amidi-plug(amidi-plug.c:amidiplug_init:97): init, read configuration
amidi-plug(i_backend.c:i_backend_load:107): loading backend '/usr/lib/audacious/Input/amidi-plug/ap-alsa.so'
amidi-plug(i_backend.c:i_backend_load:145): backend /usr/lib/audacious/Input/amidi-plug/ap-alsa.so (name 'alsa') successfully loaded
a taki komunikat to mi wywala terminal
Wciąż się uczę, czasem jest ciężko, ale nie odpuszczę bo jest mi lepiej niż na windowsie :)
bernwald
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 51
Rejestracja: 22 lip 2008, 10:13
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86

Odp: audacious się wiesza podczas przejścia z pliku do pliku

Post autor: bernwald »

Jak już mowa o przesiadkach, to mi jest znacznie lepiej odkąd olałem audaciousa dla beep-media-player.
mj
Awatar użytkownika
desant87
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 112
Rejestracja: 09 lip 2008, 19:37
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

Odp: audacious się wiesza podczas przejścia z pliku do pliku

Post autor: desant87 »

Dobra działa już, odinstalowałem audaciousa, następnie usunąłem pozostałość po nim (pliki konfiguracyjne) i zainstalowałem od nowa
Wciąż się uczę, czasem jest ciężko, ale nie odpuszczę bo jest mi lepiej niż na windowsie :)
frytek
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 330
Rejestracja: 06 sty 2006, 00:03
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Kontakt:

Odp: audacious się wiesza podczas przejścia z pliku do pliku [solved]

Post autor: frytek »

zasadniczo, to w takich przypadkach wystarcza usunięcie (albo zmiana nazwy) plików konfiguracyjnych. reinstalacja nie jest potrzebna, (o ile nie chcemy zmieniać wersji itp.) - to nie windows. :)
Awatar użytkownika
desant87
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 112
Rejestracja: 09 lip 2008, 19:37
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

Odp: audacious się wiesza podczas przejścia z pliku do pliku [solved]

Post autor: desant87 »

dobrze wiedzieć na przyszłość :)
Wciąż się uczę, czasem jest ciężko, ale nie odpuszczę bo jest mi lepiej niż na windowsie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka, filmy, zdjęcia, grafika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości